Garantija
Pirkdami mūsų internetinėje parduotuvėje esate garantuoti, kad prekė yra 100% originali ir jai galioja 2 metų garantija. Garantija yra suteikiama visoms internetinėje parduotuvėje įsigytoms prekėms ir netgi toms, kurioms pardavimo metu buvo teikiamos specialiosios akcijos.

Norite pateikti skundą? Tai labai paprasta! Žemiau parodysime Jums, kaip tai padaryti.

Norėtume pagrįsti visus gaunamus skundus, tačiau, kai kuriais atvejais to negalime padaryti. Turime turėti realių įrodymų, kad defektas atsirado dėl gamintojo kaltės. Todėl prieš siuntimą, įvertinkite prekės būklę ir patikrinkite ar defektas neatsirado dėl netinkamo naudojimo arba priežiūros.

Atsiminkite, kad garantija negalioja: 
1. natūraliai sudėvėtai prekei;
2. mechaniškai pažeistai;
3. savarankiškai jau sutaisytai;
4. naudojant ne pagal paskirtį;
5. dėl netinkamos priežiūros;
6. dėl išorinių veiksnių, pvz., atsiradę pakitimai, džiovinant avalynę prie radiatoriaus ar paliekant ilgai saulėje;
7. mechaniškai skalbtai avalynei;
8. odos spalvos / struktūros skirtumai, kuriuos įtakojo natūralios odos savybės;
9. dėl dažymo, kas būdingai natūraliai dažytai avalyne (odai ir pamušalui).

Jeigu ir toliau manote, kad defektas atsirado dėl gamintojo kaltės, prašome pateikti skundą.

Kaip pateikti skundą? 
1. Susisiekite su mumis el. paštu complaints@basapeda.eu ir nurodykite skundo priežastį bei užsakymo numerį.
2. Prisekite produkto ir numanomo defekto kokybiškas nuotraukas. Svarbu atlikti mažiausiai vieną viso produkto nuotrauką, kad galėtume nustatyti, koks tai produktas.
3. Gauti dokumentai bus perduoti mūsų Skundų nagrinėjimo skyriui, kuris per protingą laiką, remdamasis Jūsų pateikta informacija ir produkto nuotraukomis, išnagrinės skundą ir pateiks atsakymą.
4. Jei pateiktos informacijos nepakaks Jūsų skundui išnagrinėti, su Jumis susisieks mūsų Klientų aptarnavimo specialistai.
5. Gavę išankstinį mūsų Skundų nagrinėjimo skyriaus įvertinimą, informuosime Jus apie galimus sprendimus. Nurodytu el. pašto adresu atsiųsime Jums atsakymą (teigiamą ar neigiamą) arba prašysime grąžinti produktą mums, kad galėtume išsamiau įvertinti defektus. Svarbu! Grąžinama prekė turi būti tvarkinga, švari, tinkamai paruošta ir supakuota.
6. Jei skundas bus pagrįstas, galėsime Jums pasiūlyti kelis sprendimo variantus: pašalinti defektus (tokiu atveju turėsite prekę grąžinti), pakeisti prekę nauja kokybiška (nekokybiška prekė turės būti grąžinta); sumažinti produkto kainą (šiuo atveju produktas liks Jums), grąžinti sumokėtus pinigus (pinigai bus grąžinti tada, kai tik atgausime prekę).

Skundo nagrinėjimas
1. Jei skundas pripažintas “pagrįstu”, mes Jums siūlome: nemokamai pakeisti prekę į kokybišką arba grąžinti sumokėtus pinigus.
2. Jei skundas pripažintas dalinai “pagrįstu”, mes Jums siūlome grąžinti dalį sumokėtų pinigų.
3. Tuo atveju, kai skundas “nėra pagrįstas”, prekė grąžinama atgal.

Pirkinių krepšelis